Sklep z najlepszą pastą konopną CBD

W wielu roślinach zawarte są substancje działające terapeutycznie na człowieka. Wiele gatunków roślin dostarcza substancji, których niedobory w organizmie ludzkim powodują szereg problemów zdrowotnych. Od dawnych czasów niesamowitym uznaniem cieszą się konopie siewne. Specjalne odmiany roślin bogate są w związki kannabinoidowe, bioflawonoidy oraz minerały i witaminy.

Pasty konopne stosowane w terapiach

najlepsza pasta konopnaPozyskiwane z kwiatostanów odpowiednio wyselekcjonowanych roślin oleje i pasty stosowane są w terapiach chorób cywilizacyjnych i neurologicznych. Ze względu na zawartość CBD zarówno oleje, jak i pasty pomagają w leczeniu wielu dolegliwości. Otrzymywane poprzez ekstrakcję nadkrytycznym dwutlenkiem węgla stanowią esencję roślin bogatych w aktywne substancje wpływające na procesy zachodzące w organizmie. Lecznicza i najlepsza pasta konopna pozyskiwana jest z ekologicznych roślin uprawianych w na terenie Polski. Dostępna w sklepach internetowych i bezpośrednio u producentów posiada wszelkie certyfikaty i atesty potwierdzające ekologiczne pochodzenie i wysoką zawartość aktywnego CBD. Pasta stanowi surową wersję roślin w postaci żywicznej masy pakowanej w ampułkostrzykawki. Ma zielono- brunatną barwę i bardzo charakterystyczny smak i zapach. Walory smakowe uzależnione są od zawartości terpenów i steroli w roślinach. Posiadają także wysoką zawartość aktywnego kannabidiolu, który stosowany jest w terapii onkologicznej. Ze względu na swoje właściwości przeciwnowotworowe pomaga w zminimalizowaniu migracji komórek rakowych, a także łagodzi objawy przyjmowania chemioterapii. Produkty konopne stosowane są również w chorobach o podłożu neurodegeneracyjnym takim jak stwardnienie rozsiane czy stwardnienie zanikowe boczne. Systematycznie zażywana past co sześć godzin zapobiega rozwojowi choroby i pojawienia się uciążliwych objawów. Przyjmowanie produktów konopnych nie wywołuje skutków ubocznych i nie uzależnia organizmu. Dawki produktu dobierane są indywidualnie do uwarunkowań organizmu. Niektórzy reagują na niewielką ilość pasty.

Ze względu na szybką syntezę kannabidiolu stosuje się dawki co sześć godzin. Pasty poza działaniem neuroregeneracyjnym zapobiegają również stanom zapalnym i łagodzą dolegliwości bólowe. Stanowią również aktywny składnik wielu preparatów farmakologicznych stosowanych w terapiach rehabilitacyjnych. Łagodzą wiele objawów związanych z chorobami autoimmunologicznymi i reumatologicznymi. Stosowane systematycznie u osób chorujących na reumatoidalne zapalenie stawów łagodzą zmiany wywołane procesami chorobotwórczymi.

Sklep z najlepszą pastą konopną CBD
Przewiń na górę