Skuteczny sposób na przedłużenie rzęs

Długie i zadbane rzęsy podkreślają oczy oraz nadają twarzy wyrazu. Dlatego przez wiele lat próbowałam przeróżnych sposobów na to, żeby je przyciemnić i wydłużyć. Smarowałam rzęsy olejkami, zmieniłam dietę na zdrowszą oraz zainwestowałam w suplementy diety. Niestety nie widziałam wymarzonych efektów. Z tego powodu zaczęłam szukać pomocy gdzie indziej.

Czy można tanio przedłużyć rzęsy?

tanie akcesoria do przedłużania rzęsDbanie o rzęsy nieco poprawiło ich kondycję, dzięki czemu mniej wypadały, ale nie były dłuższe ani grubsze. Dlatego postanowiłam znaleźć tanie akcesoria do przedłużania rzęs, ponieważ nie miałam wówczas zbyt wielu pieniędzy na kosmetyki. Poszukiwania rozpoczęłam w okolicznych drogeriach i sklepach internetowych. W tych drugich oferta była trochę bardziej bogata, więc mogłam bez problemu kupić wszystko, co chciałam. Pierwszy raz zdecydowałam się na zakup kępek sztucznych rzęs, ponieważ zależało mi na naturalnym efekcie i możliwości dopasowania do kształtu oka. Dodatkowo kupiłam specjalny, metalowy aplikator, który ma kształt ułatwiający zakładanie rzęs. Dzięki temu nie musiałam poświęcać tak dużo czasu na naukę aplikacji i ewentualne poprawki kępek. Nie mogłam zapomnieć też o kleju – wybrałam taki, który po wyschnięciu jest transparentny i nie uczula. Kiedy przyszła moja pierwsza paczka, byłam naprawdę zachwycona. W końcu mogłam pozwolić sobie na podkreślone spojrzenie, którego tak bardzo pragnęłam. Efekty były na tyle zadowalające, że postanowiłam dokupić jeszcze kilka rzeczy. Zdecydowałam się na zalotkę z funkcją podgrzewania, która pięknie podkręciła moje naturalne rzęsy i sprawiła, że oczy wydawały się optycznie większe. Z początku obawiałam się, że rzęsy nie najlepiej zniosą takie podgrzewanie, ale dzięki regularnej pielęgnacji i smarowaniu olejkami nadal były w idealnej kondycji. Warto jednak pamiętać, że zalotki nie wolno używać, kiedy ma się już nałożony tusz, ponieważ efekty takiego zabiegu mogą być naprawdę opłakane. Równie istotną kwestią jest czas podkręcania rzęs – nie powinien być zbyt długi, żeby ich nie zniszczyć. Wbrew pozorom krócej trzymana zalotka potrafi podkręcić rzęsy tak samo jak ta stosowana dłużej, a przy tym jest dużo bardziej bezpieczna, co znacznie ułatwia późniejszą pielęgnację.

Ładnie podkreślone rzęsy dodały mi pewności siebie. Sprawiły, że poczułam się bardziej kobieco i w efekcie odważyłam się na wiele różnych rzeczy, których zazwyczaj bym się obawiała. Nawiązałam kilka nowych znajomości oraz zaczęłam częściej wychodzić z domu, ponieważ bardziej się sobie podobam. Mimo że jest to niewielka zmiana w wyglądzie, ma duży wpływ na moje samopoczucie, co dostrzegają nawet znajomi. Coraz częściej słucham przemiłych komplementów i nie boję się ich przyjmować.

Skuteczny sposób na przedłużenie rzęs
Przewiń na górę