Sprawdzone produkty firmy Fitokosmetik

Fitokosmetik to popularna i stale rozwijająca się rosyjska firma, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją naturalnych kosmetyków. Wyroby tej marki możemy znaleźć już nie tylko w wielu sklepach internetowych, ale także w funkcjonujących stacjonarnie drogeriach. Wszystkie produkty Fitokosmetik charakteryzują się przede wszystkim tym, że są w stu procentach naturalne, a zatem nigdy nie zawierają w składnie parabenów i silikonów. Najistotniejsze jest jednak to, że kosmetyki te rzeczywiście dobrze wpływają na skórę, pielęgnując ją oraz odświeżając.

Mój ulubiony krem do twarzy

krem do twarzy fitokosmetikSwoją przygodę ze stosowaniem naturalnych kosmetyków rozpoczęłam całkowicie przypadkowo. Pięć lat temu otrzymałam w prezencie od mojej koleżanki farmaceutki krem do twarzy nieznanej mi wówczas rosyjskiej marki. Początkowo byłam nieco sceptycznie nastawiona do tego produktu, ponieważ nigdy wcześniej o nim nie słyszałam i nie miałam okazji go testować. Okazało się jednak, że otrzymałam najlepszy prezent w życiu. Szybko zrozumiałam, że w mojej kosmetyczce musi już zawsze znajdować się krem do twarzy Fitokosmetik. Jest to jedyny znany mi kosmetyk natłuszczający, po którym nie mam na skórze żadnych zaczerwienień. Od urodzenia jestem alergikiem i większość preparatów do pielęgnacji cery bardziej mi szkodzi, niż pomaga. Naturalny krew posiadający w swoim składzie łagodzący aloes oraz odżywczy miód nigdy mnie jednak nie zawiódł. Wypróbowałam już oczywiście także inne kremy firmy Fitokosmetik i także uważam je za dobre. Moim faworytem pozostanie jednak pierwotnie zdobyty preparat. Dziś kupuję go nie tylko sobie, ale także moim najbliższych – mamie oraz trzem siostrom. Nie mam żadnego problemu z zamówieniem swoich ulubionych kremów, ponieważ nie trzeba ich wcale zamawiać prosto z Rosji. Są dostępne w wielu sklepach internetowych, a także w lokalnych drogeriach. Ceny produktów bywają jednak bardzo zróżnicowane, więc warto rozglądać się za promocjami lub zamawiać większe ilości, ponieważ wówczas możemy zazwyczaj liczyć na jakąś zniżkę.

Osoby borykające się z atopowym zapaleniem skóry muszą w szczególny sposób dbać o swoją twarz i zawsze dobierać odpowiednie dla siebie kosmetyki. Jako osoba zmagająca się z tym schorzeniem mogę polecić każdemu stosowanie naturalnych kremów firmy Fitokosmetik. Są to rosyjskie produkty, które już bardzo dobrze sprawdziły się na naszym rynku i są cenione przez rzesze klientek ceniących sobie to, co naturalne. Co najistotniejsze tego typu preparaty nigdy nie podrażniają skóry, ani nie zostawiają na niej tłustej warstwy.

Sprawdzone produkty firmy Fitokosmetik
Przewiń na górę