Stopery do sznurków jako dekoracja bluzy

Zbliżający się sezon jesienno – zimowy powoduje, że coraz więcej osób robi porządki w swoich szafach i przygotowuje garderobę na ten chłodniejszy okres. Od jakiegoś czasu panuje moda na wygodne, sportowe ubrania, które nosimy nie tylko na co dzień, ale też do pracy, do szkoły i tak dalej. Jednym z najbardziej popularnych sportowych ubrań są bluzy. Chętnie nosimy te, które mają kaptury. Uwielbiają je dzieci, ale też duża część osób dorosłych. Ogromny wybór bluz mamy w sklepach, a mimo to wiele osób zamawia je w zakładach krawieckich.

Dekoracyjny stoper przy bluzie

solidny stoper do sznurkaOd kiedy prowadzę zakład krawiecki zauważyłam pewną sezonowość na różnego rodzaju ubrania. Na początku roku mnóstwo osób zamawia u mnie letnie sukienki, zarówno te na co dzień, jak i te bardziej odświętne, na przykład weselne. Kiedy lato się kończy i w kalendarzu wita nas wrzesień, mnóstwo osób przychodzi do mnie po spodnie dresowe i bluzy robione na wymiar. Początkowo była mocno zaskoczona takimi zamówieniami. W końcu w sklepach nie brakuje bluz i spodni. Z czasem, jednak, zrozumiałam, że moi stali klienci są tak przyzwyczajeni do ubrań robionych według ich indywidualnego projektu, że nawet bluzy i spodnie dresowe chcą mieć w oryginalnej, niepowtarzalnej wersji. Oprócz dużej ilości materiałów, najlepszych do szycia ciepłych ubrań sportowych, zamawiam też w sklepach krawieckich sznurki oraz stopery, które są niezbędne przy kapturach. Nawet najdrobniejszy szczegół w przypadku szycia ubrań ma znaczenie. Taki solidny stoper do sznurka nie tylko chroni sznurek przed pruciem, ale też jest dodatkową ozdobą bluzy. W hurtowniach krawieckich można kupić całe mnóstwo różnych stoperów. Wykonane są one z różnych materiałów, od plastiku, przez metal, aż po drewno. To właśnie drewniane stopery cieszą się obecnie największym zainteresowaniem pośród moich klientów. Panuje bowiem moda na ekologiczne stylizacje, w których naturalne materiały odgrywają bardzo ważną rolę. Drewniane stopery do sznurka, które mają różne kształty, są nie tylko bardzo atrakcyjne, ale też wytrzymałe.

Szyjąc bluzy dla moich klientów, daje im do wyboru nie tylko materiały, ale też dodatki. Pośród nich jednymi z najważniejszych są stopery do sznurków. Moim klientom mocno przypadły do gustu stopery drewniane, które wyróżniają się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale też dużą wytrzymałością. Stopery do sznurków występują też w innych wersjach, wykonane z innych materiałów. Najbardziej popularne są chyba stopery plastikowe. Rzadziej spotyka się takie wykonane z metalu.

Stopery do sznurków jako dekoracja bluzy
Przewiń na górę