Tanie nocowanie w Zielonej Górze

 

Któż z nas, chociaż raz w życiu, nie musiał nocować w hotelu w innym mieście. Czasami jak się wyjeżdża na szkolenia, czy zwyczajnie aby pozwiedzać, koniecznością jest rezerwacja hotelu. Gdzieś spać trzeba. Nie można przecież kilka nocy pod rząd spędzać w samochodzie. Ani wtedy nie odpoczniemy, ani nic. Kompletna katastrofa na dłuższą metę. Jeżeli ktoś nie wierzy, niech spróbuje. Tylko koniecznie poproszę o opinię. Może tylko ja jestem taka wygodna, że albo śpię na łóżku, albo w ogóle. Zielona Góra – miasto, które zawsze chciałam odwiedzić jako dziecko.

Motele w województwie lubelskim

tani motel - zielona góraJest tam kilka fajnych miejsc, które bardzo chciałam zobaczyć. Niestety, jakoś nigdy się nie złożyło na taki wyjazd.  Teraz jestem dorosła, i to ja decyduję, gdzie i z kim jeżdżę. Zatem Zielona Góro, witaj! No właśnie. Tak to mniej więcej wyglądało parę lat wstecz. Jeżeli chodzi o nocowanie. Każdy to wie, że motele, zwłaszcza w innych miastach, należy sprawdzić wcześniej. Zadzwonić, zapytać o dostępność pokoju na wszelki wypadek. Aby na miejscu już uniknąć niepotrzebnego jeżdżenia i szukania pokoju do spania. Nie zawsze ma się tyle szczęścia i znajduje się coś odpowiedniego szybko. Jeżeli ma się do tego ze sobą zwierzęta, na przykład psa, to już w ogóle jest problem często. Przyznam, że tani motel – zielona góra, wcale się pod tym kątem nie wyróżnia. Inaczej jest jeżeli chodzi o cenę takiego motelu. Oczywiście w zależności. na ile nocy chcemy się zatrzymać. Jeżeli ktoś szuka noclegu na jakiś miesiąc, to wiadomo, że nie znajdzie nic w  granicach trzysta, czy czterysta złotych za cały pobyt. Chyba że będzie to jakaś nora, zapomniana przez internet. Ale to nie wiem nawet, czy takie miejsca istnieją. A wracając do tych istniejących, to jest całkiem duży wybór. Jak już nie patrzymy na standardy, a tylko na cenę to sądzę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Też ważne jest, co dla kogo oznacza tanio. Są motele, w których przenocujemy już za sto siedemdziesiąt złotych za dobę. Czy to jest dużo?

Mówię oczywiście tutaj o wizycie w pokoju jednoosobowym. Powszechnie wiadomo, że im więcej osób, tym wychodzi taniej. Rezerwując motel sobie wcześniej, przez internet przykładowo, są większe szanse na porównanie cen i dostosowanie oferty do swoich potrzeb. Będąc już na miejscu, raczej kwestią lenistwa trochę jest, albo zwyczajnie braku czasu na jeżdżenie i szukanie odpowiedniego motelu. Tak mi się przynajmniej wydaje. Lepiej ten czas wykorzystać na zwiedzanie, a tańszy motel ogarnąć sobie wcześniej.

 

Tanie nocowanie w Zielonej Górze
Przewiń na górę