Tanie usuwanie włosków

Każda kobieta wie czym jest usuwanie zbędnego owłosienia, bo robi to nieustannie od wielu lat. Już nastolatki zaczynają dostrzegać swoje owłosienie i chcą je za wszelką cenę usunąć. Istnieje wiele metod, które to umożliwiają, ale różnią się między sobą ceną, czasem wykonania i co najważniejsze skutecznością. Najtańsze są jednorazowe maszynki, gdyż ich koszt to zaledwie kilka złotych, jednak trzeba je często kupować.

Ile kosztuje usuwanie włosów laserem?

tanie laserowe usuwanie owłosienia - wrocławJest tyle metod depilacji, że każda kobieta może sobie znaleźć idealną dla siebie. Dla pań, którym nie przeszkadza codzienne golenie nóg, najlepsze są jednorazowe maszynki. Dają szybki, ale krótki efekt, a na dodatek są bardzo tanie. Kobiety, które mają wysoki próg bólu, mogą wybierać pomiędzy elektrycznymi depilatorami, albo plastrami z woskiem. Są to metody, które pozwalają na uczucie gładkości nawet na kilka tygodni, ale usuwanie włosków odbywa się przez wyrywanie i to bez znieczulenia. Jeżeli chcemy cieszyć się gładkością skóry na długo, to lepiej wybrać tanie laserowe usuwanie owłosienia – Wrocław jest miastem, gdzie zabiegi są realizowane prawie w każdym salonie urody. Częste golenie pach, czy nóg jest uciążliwe, bo zabiera sporo czasu, a na dodatek trzeba odpowiednio dbać o skórę w depilowanych miejscach. W przypadku laserowego usuwania owłosienia, jedyne czego trzeba przestrzegać, to przez czterdzieści osiem godzin po zabiegu nie można eksponować skóry na słońcu, ani w solarium. Depilacja laserowa jest bezbolesna i bezpieczna, dlatego każda kobieta bez względu na wiek może się jej poddać. Wiązka lasera działa precyzyjnie w miejscu cebulki włosa, dlatego ją wypala i uniemożliwia ponowny wzrost. Laserowa depilacja nie należy do tanich zabiegów, ponieważ za całe ciało trzeba zapłacić ponad dwa tysiące złotych. Jednak większość kobiet depiluje w ten sposób jedynie fragmenty ciała. Najczęściej laserem usuwane są włosy na nogach, pod pachami i w okolicach bikini. Najdroższe jest usuwanie owłosienia z nóg, gdyż mają największą powierzchnię skóry.

Dla niektórych kobiet nie jest przeszkadzające codzienne golenie nóg, więc wybierają jednorazowe maszynki. Panie, które nie chcą tracić codziennie czasu na ten estetyczny zabieg, wolą jednorazowo wydać większą kwotę pieniędzy na laserowe usuwanie owłosienia i cieszyć się gładką skórą przez wiele miesięcy. We Wrocławiu wiele salonów używa najnowszych wersji laserów, które są jeszcze bardziej skuteczne i pozwalają na dokładną depilację każdego miejsca. Zabieg może trwać od 20 do nawet 60 minut.

Tanie usuwanie włosków
Przewiń na górę