Terapia przez Skype’a może komuś bardzo pomóc

W dzisiejszych czasach postęp technologiczny bardzo nam pomaga. Możemy pozwolić sobie na wiele udogodneń, na które kiedyś nie mogliśmy liczyć. łatwy dostęp do Internetu niesie jednak ze sobą także poważne problemy. Ja w Internecie uzależniłem się od hazardu. Zacząłem obstawiać pewne mecze i przynosiło to drobne zyski, ale potem zacząłem obstawiać wszystko co się da. Nie mogę sobie pozwolić na wyjazd do ośrodka leczenia uzależnień, ale udało mi się znaleźć terapię przez Skype’a. Jestem pewien, że poradzę sobie dzięki niej z problemem. Przecież dobre chęci są już dobrym krokiem.

Terapię można dziś odbyć przez Internet

pomocna terapia przez skypePoczątkowo nie uświadamiałem sobie tego, że mam problem. Nie sądziłem , że jestem uzależniony. Myślałem, że po prostu lubię obstawiać i nie zdawałem sobie sprawy z tego, że tak wiele na tym tracę. Gdy uzależniłem się od obstawiania meczy, nie wiedziałem, że stopniowo odcinam się od bliskich i zniechęcam ich do siebie. Niektórzy znajomi przestali się ze mną wtedy kontaktować. Na szczęście została przy mnie Monika, moja kochająca dziewczyna. To ona uświadomiła mi, że nie wszystko jest w porządku i pomogła znaleźć rozwiązanie. Teraz pomocna terapia przez skype jest dla mnie bardzo ważna. Kontaktuję się z panią Beatą, która pomaga mi zwalczyć problem. Na początku po prostu dużo rozmawialiśmy. Wysłuchała mnie i pomogła mi zaużażyć, że moje życie było wcześniej lepsze. Na początku było mi naprawdę ciężko i czasami jeszcze obstawiałem jakieś pewne mecze. Nie wydawałem już jednak na to tyle pieniędzy, co wcześniej. Teraz natomiast jestem już niemal całkiem zdrowy. Czasami kusi mnie, żeby kupić jakieś losy na loterię i poczuć chociaż namiastkę adrenaliny, którą czułem przy zakładach, ale powstrzymuję się w takich chwilach i jestem z siebie naprawdę dumny. Myślę, że w przyszłości będzie mi dużo łatwiej się powstrzymywać, a w końcu problem całkowicie zniknie. Wiem, że podobno uzależnionym jest się już zawsze, ale dzięki odpowiedniej terapii i silnej woli można sobie poradzić i nigdy już nie obstawić żadnego meczu. Wiem, że dam radę.

Już od pięciu lat nie obstawiałem żadnych zakładów. Terapia u pani Beaty przez Skype’a bardzo mi pomogła. Jestem wdzięczny też mojej Monice. Ostatnio się jej oświadczyłem i nie uwierzycie. Powiedziała tak! Teraz mam w życiu konkrtne cele i wiem, że wszystko będzie dobrze. Dzięki pomocy terapeutki i bliskich osób wyleczyłem się z najgorszych objawów uzależnienia od hazardu. Czasami nawet chodzę na specjalne spotkania, na których motywuję osoby, które same mają podobne problemy. Wszyscy ludzie powinni się wspierać.

Terapia przez Skype’a może komuś bardzo pomóc
Przewiń na górę