Trwałe bramki wejściowe do przedsiębiorstw

W wielu przedsiębiorstwach przemysłowych, produkcyjnych, a także na lotniskach i na stacjach metra, swoje zastosowanie znajdują różnego rodzaju bramki obrotowe, które pozwalają na wejście na wybrany teren wyłącznie przy posiadaniu przepustki magnetycznej, lub też ważnego biletu, który należy wprowadzić przy czytniku umiejscowionym przy bramce obrotowej. Takiego rodzaju systemy pozwalają na wpuszczenie określonej liczby osób na dany obszar, po uzyskaniu przepustki lub po opłaceniu biletu wejściowego.

Wytrzymałe bramki obrotowe

bramki sensoryczneTakiego rodzaju bramki możemy napotkać zarówno na stacjach kolejowych, stacjach metra, jak również na lotniskach, lecz znajdą one także swoje zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz przemysłowych, gdzie przejście przez bramki umożliwione jest tylko osobom zatrudnionym w danym zakładzie pracy. Bramki sensoryczne charakteryzują się bardzo wysokim poziomem trwałości oraz wytrzymałości, oraz wyposażone są w specjalną część obrotową, skonfigurowaną w postaci trzech belek, które po przejściu jednej osoby, obracają się o około sto stopni w kierunku przejścia. Warto zapoznać się z funkcjonalnością oraz możliwościami wykorzystania tego rodzaju systemów, ze względu na wysoki poziom standardu oraz odporności przed oddziaływaniem wielu czynników niesprzyjających. Systemy te pełnią funkcję bezpieczeństwa w sposób automatyczny, dzięki czemu nie jest konieczne zatrudnianie większych ilości osób odpowiedzialnych za utrzymanie porządku w danym zakładzie pracy. Ponadto, bramki te znajdą swoje zastosowanie także na lotnisku, gdzie po przeprawie lotniczej, oraz po opłaceniu biletu lotniczego, możliwe jest przejście przez bramkę, na przykład po przeskanowaniu kodu kreskowego umiejscowionego na bilecie. Możemy skonfigurować bramki sensoryczne w sposób, który najbardziej nam odpowiada, dlatego też możliwe jest wyposażenie bramki w czytnik kart magnetycznych, czytnik kodów, jak również system rozpoznający numer biletu, po jego wprowadzeniu w bramkę.

Systemy tego rodzaju możliwe są do nabycia bezpośrednio w przedsiębiorstwie handlowym, specjalizującym się w sprzedaży systemów zautomatyzowanych dla przedsiębiorstw, jak również za pośrednictwem platformy sklepu internetowego producenta. Bramki obrotowe wykonane są z materiałów aluminiowych lub metalowych, w zależności także od konfiguracji, oraz działają one na zasadzie poboru prądu elektrycznego, jeśli konieczna jest elektryczna weryfikacja przepustek, jak również biletów, służących do uruchomienia bramki.

Trwałe bramki wejściowe do przedsiębiorstw
Przewiń na górę