Wiele zastosowań suszu konopnego

 

Konopie i ich właściwości znane są od lat. Nie każdemu się ona podoba. Zarzuca się jej, że jest niebezpieczna, uzależnia i jest zbyt łatwo dostępna. Z krajach zachodnich coraz częściej praktykowana. Traktuje się ją jako zabawę. Istnieje wiele plantacji konopi, po to żeby później móc na przykład sprzedawać.

Susz konopny dostępny w sklepach online

susz konopny - sklep internetowyKonopie mają szerokie zastosowane. Począwszy od szeroko rozumianej popkultury, gdzie jej wizerunek możemy zobaczyć na zdjęciach, koszulkach i wszelkiej maści materiałach. Można zauważyć ją na kubkach, plecakach i w tatuażach. Pisze się o niej piosenki. Im bardziej zakazana tym bardziej popularna. Jest też używana w celach medycznych jak i kulinarnych. Można kupić wszelakie napoje z liści konopi, gumy o tym smaku. I właściwie kupimy każdą słodycz o smaku konopi. W sklepach stacjonarnych można kupić herbatę z jej suszu ale wiadomo, że jej cena jest inna niż w internecie. Zatem jakimś rozwiązaniem są sklepy online, w których kupimy właściwie wszystko. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę susz konopny – sklep internetowy i prawdopodobnie wyskoczy nam klika tysięcy odsłon. Niektórzy są zaciętymi wrogami konopi. Organizują specjalne protesty, w ramach których jawnie sprzeciwiają się temu produktowi i stanowczo odradzają używania ich młodym ludziom.  Jedna z największych produkcji znajduje się w Holandii, gdzie przemysł jest na bardzo wysokim poziomie. Holandia jako pierwsza z wielu krajów w ogóle zajęła się konopiami i innymi. Jako jedna z pierwszych zalegalizowała substancje, które w innych krajach były długo zabronione, lub nawet są do tej pory. W Holandii jest jednak inna kultura niż na przykład na wschodzie, gdyż zachodnia mentalność całkiem odbiega od wschodu. Tam ludzie są otwarci na świat i na ludzi. Zdarzają się sytuacje całkiem normalnie, które dla ludzi z innej części świata mogą być co najmniej dziwne, a czasami wręcz oburzające. W sklepie natomiast jest dostęp do wszystkich produktów, w których w jakiś sposób są przedstawione konopie. Wśród hipisów jest to bardzo popularny obrazek. Liść konopi można zobaczyć na ich koszulkach, a nawet w postaci kolczyków czy innej części garderoby. Jest to produkt ogólnodostępny, i coraz bardziej popularny. Coraz częściej spotyka się już zastosowania lecznicze na przykład kremy, czy maści przeciwbólowe.

Niektórzy mogą się obawiać skutków ubocznych, ale z całą pewnością jest to wszystko pod kontrolą. Ktoś je hoduje, ktoś inny zbiera, suszy i tak dalej ale wszystko tak aby nikomu nie zaszkodziło. Zwłaszcza w kosmetykach, gdzie przeprowadzane są wszelakie badania pod kątem tego produktu. 

 

Wiele zastosowań suszu konopnego
Przewiń na górę