Wszechstronne elektronarzędzia Milwaukee

Działalność firmy Milwaukee Electric Tool rozpoczęta 95 lat temu od samego początku była nakierowana na produkcję narzędzi ” heavy duty „. Nakłada to na firmę spełnianie najwyższych standardów jakościowych produktów. Milwaukee świetnie sobie z tym radzi i oprócz spełniania norm sama wyznacza standardy. Elektronarzędzia, narzędzia ręczne oraz akcesoria to produkty dla najbardziej wymagających profesjonalistów z różnych dziedzin.

Zestawy narzędzi Milwaukee

narzędzia wielofunkcyjne milwaukeeFirma Milwaukee skupia się na produkcji elektronarzędzi o wybitnej jakości wykonania i znakomitych parametrach pracy. Dlatego też nie znajdziemy w ofercie Milwaukee wielu produktów typu np. ” 3 in 1 „. Tylko elektronarzędzia jednego przeznaczenia mogą być w pełni wydajne i precyzyjne. Niemniej jednak znajdziemy ciekawe urządzenie o trzech funkcjach : piłowania, cięcia i zdzierania w jednym. Milwaukee to też znakomite młotowiertarki do kucia i bardzo precyzyjnego wiercenia. Na tym można zakończyć listę stricte wielofunkcyjnych urządzeń w jednym. Jak już wspomniano firmie Milwaukee chodzi o jakość więc wypuściła na rynek świetne młoty wyburzeniowe, młotowiertarki, wkrętarki. W ofercie są również różnego rodzaju piły, klucze udarowe, szlifierki i zaciskarki. Wszystkie wymienione narzędzia oprócz młotów wyburzeniowych występują w wersji przewodowej lub bezprzewodowej. Dzięki pracy nad jakością urządzeń Milwaukee osiągnęła poziom mocy pracy urządzeń bezprzewodowych podobny do zasilanych przewodowo. Urządzenia bezprzewodowe występują w dwóch liniach w zależności od napięcia baterii akumulatorowych. Są to elektronarzędzia M12 – dwunastowoltowe i M18 – osiemnastowoltowe. Milwaukee chcąc dostarczyć użytkownikom zestawy narzędzi o wielu funkcjach wpadł na świetny pomysł sprzedawania ich w zestawach. W zestawie znajdują się różne ilości odmiennych elektronarzędzi, których użycie pozwoli wykonywać wiele niezbędnych czynności. Zaletą zestawu wielofunkcyjnego jest możliwość zakupu świetnych produktów po niższej cenie niż gdyby zostały kupione osobno. Dodatkiem do wielofunkcyjnych zestawów są akcesoria w postaci wierteł, brzeszczotów, tarcz i innych. Całość zamknięta jest w mocnych firmowych torbach z logo Milwaukee. Producent daje w ten sposób szansę na stworzenie zestawu najpotrzebniejszych narzędzi przy jednorazowym zakupie. Tak więc narzędzia wielofunkcyjne Milwaukee to liczona w setkach sztuk liczba modeli różnego przeznaczenia.

Prace badawcze i rozwojowe prowadzenie są przez Milwaukee bezustannie. Ciągle powstają nowe projekty, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów. Urządzenia są modyfikowane aby praca nimi stawała się lżejsza, wydajniejsza i bardziej precyzyjna. Wprowadzanie nowych silników o wysokiej mocy i żywotności, świetne linie baterii akumulatorowych czy zastosowanie modułów elektronicznych i cyfrowych to tylko nieliczne znamiona progresywnej polityki firmy. Oferowanie zestawów narzędzi o wielu konfiguracjach to strzał w dziesiątkę, z którego skorzysta wielu klientów.

Wszechstronne elektronarzędzia Milwaukee
Przewiń na górę