Wybieramy zlewozmywak do kuchni

Stoimy obecnie z mężem przed dużym wyzwaniem, jakim jest urządzanie nowego mieszkania. Kilka miesięcy temu, bowiem, kupiliśmy mieszkanie w stanie surowym i niecały miesiąc temu mieliśmy okazje je odebrać. Teraz urządzamy je z małą pomocą mojej znajomej, która jest architektem wnętrz. W urządzaniu mieszkania stawiamy przede wszystkim na jakość. Postanowiliśmy przeznaczyć większą sumę na lepsze materiały i meble, traktując to jako inwestycję na przyszłość. W końcu dobrej jakości produkty starczą na nam dłużej. 

Popularne zlewozmywaki wykonane z granitu

zlewozmywak granitowy beżowyPierwsze w życiu własne mieszkanie wzbudza we mnie mnóstwo ekscytacji. W końcu mam przestrzeń, którą w stu procentach mogę urządzić po swojemu. W aranżacji mieszkania pomaga mi moja znajoma, która na projektowaniu wnętrz zjadła zęby. Właśnie jesteśmy na etapie planowania wyglądu kuchni. Szafki w niej będą wykonane na zamówienie w pobliskiej stolarni. Postawiliśmy na jasną kolorystykę ze względu na to, że kuchnia nie jest zbyt duża. Zależało nam na tym, żeby wszystko w naszym mieszkaniu było wykonane z jak najwyższej jakości materiałów. Dlatego kiedy przyszła pora na wybór zlewozmywaka, postawiliśmy na granitowy. Granitowe zlewozmywaki powstają z głównie z kwarcu. Jego jakość w dużej mierze wpływa na wytrzymałość zlewozmywaka. A granitowe zlewozmywaki cechuje wysoka odporność na zniszczenia i na przebarwienia. Nam bardzo przypadł do gustu zlewozmywak granitowy beżowy, który pięknie będzie się komponował z jasnymi meblami. Pierwszy raz spotkałam się z jasnym zlewozmywakiem i naprawdę spodobał mi się jego unikatowy wygląd. Jest on bardzo elegancki i mimo tego, że teoretycznie będzie się zlewać z szafkami, to i tak będzie przyciągał wzrok. Tego typu kolory zlewozmywaków są bowiem rzadko spotykane i wyglądają naprawdę oryginalnie. Żeby zyskać jak najwięcej przestrzeni, zdecydowaliśmy się na zlew granitowy podwieszany pod blatem. Jest to w pewnym stopniu ukryty na pierwszy rzut oka. Ogromnym plusem granitu jest to, że bardzo trudno go zarysować ostrymi przedmiotami. 

Granitowe zlewozmywaki zyskują cały czas na popularności, stając się ciekawą alternatywą dla zwykłych zlewozmywakó, wykonanych z metalu. Tego typu zlewozmywaki są bardzo wysokie jakościowo. Są odporne na działanie czynników zewnętrznych, ciężko je zarysować i bardzo łatwo się je czyści. My do naszego nowego mieszkania wybraliśmy zlewozmywak w kolorze beżowym, co bardzo mocno go wyróżnia. Idealnie pasuje on do jasnych szafek, które znajdą się w naszej kuchni. 

Wybieramy zlewozmywak do kuchni
Przewiń na górę