Wybór pieczątek w sklepach

 

Jako szef mojej nowej firmy, który zatrudniał dosłownie dwóch pracowników stwierdziłem, że chyba już wszystko mam i jestem na prowadzenie własnej działalności dobrze przygotowany. Jednak jeśli chodzi o wszystkie te kwestie, które trzeba zorganizować to zabrakło mi jeszcze odpowiednich wizytówek oraz pieczątek. Miałem nadzieję szczerze mówiąc, że uda mi się to wszystko zamówić w jednej firmie i faktycznie będę miał pełne pole do popisu.

Pierwsze zamówienie pieczątek

krakowskie pieczątki firmowePowiedziałem do siebie, że czeka mnie faktycznie jeszcze trochę pracy, ale na pewno jestem już na jej ukończeniu. Jeśli chodzi o kwoty, które padały jak tylko interesowałem się nowymi pieczątkami to były one rzędu kilkunastu złotych za sztukę, więc jest to bardzo tanio zwłaszcza, że na wszystko biorę fakturę i na pewno będę mógł dzięki temu sporo oszczędzić. Krakowskie pieczątki firmowe prezentują się naprawdę dobrze. Mówiąc szczerze nie wiedziałem, że jest taki szeroki wybór jeśli o to chodzi i że faktycznie mogę samodzielnie zdecydować która mi się bardziej podoba. Są oczywiście gotowe wzory, na których trzeba się skupić, ale można też decydować się na pieczątkę projektowaną indywidualnie, co również jest ciekawym rozwiązaniem dla każdego wymagającego klienta. Moja firma musiała być zorganizowana od początku do końca w odpowiedni sposób i wiedziałem, że w końcu przyjdzie czas na to, aby zatrudnić kolejnych pracowników. Tak więc powiedziałem, że będę musiał jeszcze porozmawiać z firmą od pieczątek o większych zamówieniach, które na pewno wkrótce się pojawią. Zamawiając pieczątki w Krakowie oczywiście można negocjować ceny. Moja była tak niska, że tak naprawdę było mi głupio mówić o jakiejś zniżce, ale zawsze warto zapytać. Pieczątki firmowe oferowane przez firmy z Krakowa dostępne są od ręki. Ja swoją zamówiłem rano, a po południu miałem już do odbioru. Także nie musiałem się już przejmować tym tematem. Mówi się, że jeśli dana rzecz nie zajmie wam kilku chwil to warto ją odłożyć. Na szczęście zamawiając wizytówki w ogóle to powiedzenie się nie sprawdzała, gdyż wystarczyło tylko jedno zdanie napisane w mailu do firmy, aby już posiadać naprawdę ładną wizytówkę.

Moi pracownicy powiedzieli mi, że faktycznie znalazłem coś ładnego i teraz z dumą będą chcieli wizytówki wykorzystywać każdego dnia. Na pewno są one niezwykle ładne i każdy klient, który je tylko zobaczy będzie zastanawiał się jak udało nam się zamówić takie ładne pieczątki. Co jak co, ale ładna pieczątka to też dobra wizytówka dla firmy i ja o tym wiedziałem.

 

Wybór pieczątek w sklepach
Przewiń na górę