Wybór rowerów Kross

 

Marzyło mi się mieć rower, którym będę mógł jeździć na różne zawody. W dzisiejszym wpisie postaram się wam opowiedzieć jak w ogóle wygląda proces podejmowania decyzji jeśli chodzi o wybór rowerów, gdyż wiem, że nie jest to wcale łatwym zadaniem. Może dlatego właśnie chciałem napisać ten tekst, abyście wy jako potencjalni klienci oraz początkujący cykliści, czy też ci bardziej zaawansowani jeżdżący na zawody mogli wybrać najlepsze rowery na rynku.

Rowery Hexagon dostępne w sklepach

kross hexagon r5Zawsze powinno się stawiać na najlepszą jakość. Ja na przykład miałem ostatnio do wyboru dwa rowery, gdzie różnica w cenie była na poziomie kilkuset złotych. Jednak ten droższy rower wydawał się nie dość, że o wiele solidniejszy, to jeszcze miał karbonowy widelec, na którym mi bardzo zależało, gdyż dzięki niemu każda nierówność jest pokonywana bardzo szybko. Jeśli tak to ma wyglądać, kupowanie rowerów na zawody, to mogę spędzać w sklepach praktycznie całe dnie. Wiedziałem, że ostatecznie wybrany przeze mnie kross hexagon 6.0 będzie rowerem na lata, którym będę mógł pokonywać swoje aktualne osiągi na rowerze. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że wybór był trudny, ale efekty jak najbardziej zadowalające. Jadąc na tym rowerze po raz pierwszy czułem, że praktycznie nic nie waży, więc na pewno jest on warty swoich pieniędzy. Na kolejne zawody na pewno będę starał się pozyskać kolejnego sponsora, aby faktycznie móc albo doinwestować w swój rower i powymieniać różne części, albo właśnie kupić całkiem nowy. Ze swojej strony staram się zawsze być rozsądny w swoich wyborach i faktycznie planuję wybierać nie tylko najlepsze rowery, ale też takie, które dobrze się sprzedają w sklepach. W końcu takie rowery na pewno muszą być dobre, skoro wszyscy je kupują. Tak naprawdę trudno określić, czy jeden rower za pięć tysięcy złotych będzie tak samo dobry jak drugi za tę samą cenę. Jest tutaj naprawdę sporo zmiennych i trzeba po prostu się znać na takich rzeczach, aby móc mądrze wybrać.

Wszystkie oferowane rowery, które oglądałem pod kątem zawodów wydawały się solidne. W sklepie, w którym dokonałem zakupu miałem także okazję porozmawiać z pracownikiem, który wydawał się być na podobnym poziomie zaawansowania co ja. Kiedyś wydawało się, że wiedziałem już wszystko okazało się, że pracownik podpowiedział mi jeszcze parę innych sztuczek, więc mogłem nawet trochę pieniędzy oszczędzić. Każdy z was powinien szukać oszczędności, ale oczywiście bez przesady. Rower Kross można kupić za tysiąc złotych, ale też za kilkanaście tysięcy.

Wybór rowerów Kross
Przewiń na górę