Wybór sali weselnej w Głogowie

Jesteś mieszkańcem Głogowa i planujesz swoje wesele? Jeśli tak, to z pewnością zastanawiasz się, gdzie najlepiej je zorganizować. Oczywiście możesz pomyśleć o różnych rozwiązaniach, np. weselu w ogrodzie, parku lub hotelu. Pamiętaj jednak, że jeżeli Twoi goście przyjadą do Ciebie z daleka warto zapewnić im miejsca noclegowe. W takim przypadku impreza plenerowa raczej odpada. Prześledźmy głogowskie oferty wynajmu sal weselnych i zastanówmy się, na co zwrócić szczególną uwagę przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy.

Różnice pomiędzy głogowskimi salami weselnymi

sale weselne z noclegiem GłogówPrzede wszystkim wybór sali musimy uzależnić od liczby gości. Jeżeli chcemy urządzić małe kameralne przyjęcie bez tańców, to możliwości mamy bardzo dużo. Niemal każda większa knajpka czy restauracja chętnie nas powita. Gorzej, jeśli myślimy o wielkim weselu (np. takim na ponad trzysta osób), podczas którego planujemy tańce. Wówczas musimy pamiętać o tym, że nie każda sala będzie odpowiednia. Jeżeli chodzi o bardzo duże sale weselne z noclegiem Głogów posiada dwie. Obydwie mają przepiękne, duże drewniane parkiety, które są wprost stworzone do tego, aby godzinami na nich tańczyć. Sale różnią się jednak wystrojem. Ściany pierwszej z nich są pomalowane na niebiesko, co w połączeniu z dużymi drewnianymi okiennicami sprawia, że wydaje się ona jeszcze większa niż w rzeczywistości. Błogiego charakteru dodaje temu wnętrzu także biała boazeria w stylu angielskim. Druga duża głogowska sala weselna jest utrzymana w ciemniejszych kolorach. Boazeria jest mahoniowa, zaś ściany bordowe. Sala nie jest jednak zbyt przytłaczająca i ciemna, ponieważ posiada duże okrągłe okna oraz przepiękne kryształowe żyrandole. Obydwie opisane sale mieszczą się w dużych hotelach, dzięki czemu możemy mieć pewność, że wszyscy nasi goście mogą po nocy pełnej pląsów liczyć na chwilę relaksu w ładnych pokojach z wygodnymi łóżkami. Oprócz kwestii związanych z liczbą gości oraz wystrojem ważne są te dotyczące jedzenia. Żadna impreza się przecież bez niego nie obejdzie. Wiele zależy od naszego gustu. Właściciele sal zazwyczaj proponują wybór jednego z trzech standardowych zestawów menu. Nie zawsze jednak taki gotowy zestaw przypadnie narzeczonym do gustu. Wówczas, przeważnie za dodatkową opłatą, możliwe są pewne modyfikacje.

Wybór sali weselnej nie należy do rzeczy łatwych. Pomimo że w Głogowie tego typu obiektów nie brakuje, to wiele z nich może nie spełniać naszych oczekiwań. Przede wszystkim przed wybraniem jakiejkolwiek sali musimy dokładnie przeliczyć, jak dużo chcemy zaprosić gości. Duże sale z noclegami niestety należą do rzadkości. Dwie z nich, które mieszczą się w głogowskich hotelach są bardzo często rezerwowane, więc aby zorganizować w nich swoje wesele musimy liczyć się przede wszystkim z jego bardzo odległym terminem.

Wybór sali weselnej w Głogowie
Przewiń na górę