Wybudowanie własnej hali w Gdyni

Dlaczego zdecydowałem się otworzyć własną działalność? To proste. Byłem zmęczony pracą na etacie, gdzie nie zarabiałem wystarczająco dużo pieniędzy. Byłem człowiekiem wykształconym, który posiadał ogromne doświadczenie i zamierzałem to wykorzystać. Chciałem zapewnić swojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe na przyszłość i to była dla mnie sprawa priorytetowa.

Firma posiadająca własną halę przemysłową 

hala w GdyniPoczątki wcale nie były takie kolorowe. Kiedy zaczynałem, to wynajmowałem garaż od sąsiada i tam świadczyłem swoje usługi. Z czasem powodziło mi się coraz lepiej i mogłem pozwolić sobie na wynajęcie hali. Udało mi się znaleźć halę w całkiem atrakcyjnej cenie jak na panujące warunki i byłem z tego zadowolony. Moim celem jednak była własna hala w Gdyni i dążyłem do tego, żeby taką wybudować. Nie planowałem cały czas wynajmować hali, ponieważ wiązało się to z pewnymi ograniczeniami a tego nie lubiłem. Posiadanie własnej hali przemysłowej dawałoby mi większe pole do popisu. Zrezygnowałem z wielu wydatków, ponieważ moim największym celem było wybudowanie hali przemysłowej. Pierwszym etapem było wykupienie terenu tuż obok mojej firmy. Tam właśnie miała powstać moja hala. Kiedy już udało mi się odłożyć pieniądze, to mogłem zabrać się do działania. Tyle, że nie miałem ani projektu, ani nie znałem firmy, której mogłem zlecić tę budowę. Na własną rękę więc rozpocząłem poszukiwania. Robiłem to bardzo rozważnie i dzięki temu natrafiłem na firmę, która nie tylko przygotowała dla mnie projekt hali przemysłowej, ale również zadeklarowała się ją wybudować. Zdecydowałem się na większą halę niż była mi potrzebna, gdyż w przyszłości planowałem kupno nowych maszyn i urządzeń, które miały stać w tej hali. Projekt, który dla mnie przygotowałem całkowicie spełniał wszystkie moje wymagania. Były tam dwa wyjścia ewakuacyjne oraz brama przeciwpożarowa. Hala była przestronna i wybudowana z najwyższej jakości materiałów. Na bieżąco obserwowałem jak szły prace przy budowie hali i byłem pod ogromnym wrażeniem, ponieważ przy budowie pracowali sami doświadczeni ludzie. Współpraca z tą firmą zdecydowanie była korzystna.

Potrafiłem myśleć z wyprzedzeniem i to dawało mi znaczną przewagę nad swoją konkurencją. Wszystkiego dokonałem za własne pieniądze i nie brałem kredytu. Korzystałem tylko z dotacji, ale one były bezzwrotne i to właśnie za te pieniądze udało mi się nabyć wszelkie maszyny, które sporo jednak kosztowały. Uważałem siebie za człowieka sukcesu, który radzi sobie znakomicie na rynku.

Wybudowanie własnej hali w Gdyni
Przewiń na górę