Wykonanie nadruku na koszulkach

Drużynowe koszulki stały się pewnego rodzaju standardem w naszej ekipie, i nawet nowi członkowie drużyny chcieli mieć swoje, by lepiej pasować do starszej części drużyny. Pierwsze koszulki zamawialiśmy osobno, gdyż każdy z nas miał swoją indywidualną koszulkę nie tylko z logiem drużyny, ale również z imieniem i rangą, więc były one dość niepowtarzalne. Nowsza część ekipy, jednak, nosiła bardziej zwyczajne odmiany, z samym drużynowym symbolem. Jednak nowych kolegów było na tyle dużo, że w końcu zaczęliśmy zastanawiać się nad zrobieniem nieco większego zapasu koszulek, na wszelki wypadek.

Koszulki ze skomplikowanym nadrukiem na zamówienie

koszulki z nadrukiem - sklepWszystkie koszulki które do tej pory zamawialiśmy pochodziły od różnych firm i dość znacznie różniły się jakością, gdyż z reguły zamawialiśmy je pojedynczo, tak jak każdemu z nas odpowiadało. Jednak chcieliśmy zrobić zapas dla nowych kolegów, by można było im wręczyć drużynową koszulkę zaraz po oficjalnym przyjęciu do ekipy. Czekała nas więc dość długa przeprawa przez oferty niesprawdzonych firm i porównanie wykonania tych, które już zdążyliśmy sprawdzić osobiście. Przez kilka dni sprawdzaliśmy jakość i wykonanie koszulek, by zdecydować się, który zakład wykonuje najlepsze koszulki z nadrukiem – sklep który wybraliśmy na końcu był jednym z pierwszych, jakie odwiedziliśmy, i zdecydowanie wyróżniał się jakością wykonania, oraz samej koszulki przeznaczonej do nadruku. Po porównaniu cen okazało się, iż owy sklep ma również jedną z najatrakcyjniejszych ofert, zwłaszcza podczas zamawiania większych ilości towaru, więc zdecydowaliśmy się właśnie tam złożyć zamówienie, nie tracąc więcej czasu na sprawdzanie innych ofert. Okazało się iż pracownicy byli mile zaskoczeni ponownym zamówieniem, oferując dużą zniżkę na zamówienie, które było dość duże i zdecydowanie kosztowało więcej niż wykonanie pojedynczej koszulki. Zamówienie było tym tańsze, iż nasz wzór był już kiedyś wykonywany przez owy zakład, więc nie musiał być specjalnie dodawany do bazy, jak również jego wykonanie było stosunkowo proste.

Pierwsze koszulki zamawiane z owego sklepu były bardzo dobrej jakości, zarówno pod względem materiału jak i wykonania nadruku, i tym razem znów byliśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego, otrzymując dużą partię koszulek z wyższej półki, z profesjonalnie wykonanym nadrukiem o wysokiej jakości. Nie różniły się one niczym, poza rozmiarami, od naszych pierwszych drużynowych koszulek i byliśmy z końcowego efektu bardzo zadowoleni, decydując się na dłuższą współpracę.

Wykonanie nadruku na koszulkach
Przewiń na górę