Wymarzona sylwetka dzięki endermologii

Osoby, które marzą o szczupłej sylwetce, często stosują różnego rodzaju diety, a także regularnie uprawiają sporty. Często jednak uzyskane efekty nie są do końca zadowalające, co sprawia, iż szukają metod, które wspomagają proces zrzucania nadmiernych kilogramów. Jednym z tego typu sposobów jest endermologia. Wyszczuplający masaż przynosi doskonale efekty, stanowi doskonałe wsparcie dla diety i ćwiczeń. Dzięki niemu można kompleksowo zadbać o swoje ciało, pozbyć się nieestetycznie wyglądających fałdek.

Wyszczuplające działanie endermologii

wyszczuplająca endermologia w łodziJest to doskonała metoda pozbywająca się zalegającego tłuszczu. Metoda ta służy do modelowania wybranych partii ciała. Skutecznie pozbywa się zbędnych centymetrów, a także poprawia kondycję skóry. Bezbolesny zabieg kosmetyczny nie wymaga stosowania znieczulenia. Jest zdecydowanie mniej inwazyjny od liposukcji, która narusza budowę tkanek tłuszczowych. Endermologia jest bezpieczna, odmładza skórę, pozbywa się różnych niedoskonałości jak cellulit. Działa ujędrniająco, stymuluje produkcję włókien kolagenowych. Efektem tego jest piękny wygląd skóry. Wykonywany jest wówczas drenaż limfatyczny, który jest skutecznym sposobem na pozbycie się obrzęków. Rezultaty są widoczne już po poddaniu się serii zabiegów. Dużą popularnością cieszy się wyszczuplająca endermologia W Łodzi zabieg ten wykonywany jest w wielu dobrych gabinetach. Klientki muszą założyć specjalny kostium, który przylega do ciała. Dzięki temu urządzenie nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Sprzęt składa się z głowicy przeznaczonej do masażu. Dzięki niej skóra jest zasysana pomiędzy dwie rolki. Dzięki ściskaniu i rozluźnianiu skóry można ją masować nawet w głębokich warstwach. Dzięki temu skutecznie rozbija się tłuszcz, wygładzają się nierówności. Masaż ten jest propozycją nie tylko dla osób, które chcą pozbyć się nieestetycznych fałd i tłuszczu, ale także klientek, które zmagają się z cellulitem oraz wiotką skórą.

Masaż powoduje odmłodzenie skóry, redukuje tkankę tłuszczową, przyczynia się do modelowania sylwetki, a także poprawia krążenie krwi i dotlenia skórę. Usuwa nadmiar wody oraz toksyny z organizmu. Wykorzystywana jest także w leczeniu różnych dolegliwości, jak bóle mięśni, stawów, a także wspiera leczenie nadwyrężonych lub uszkodzonych więzadeł. Endermologia jest przeznaczona dla osób, które chcą poprawić wygląd swojej skóry. Korzystają z niej zazwyczaj kobiety, ale oferta skierowana jest także do panów. Regularne zabiegi przynoszą pożądane efekty, pozbywają się niepożądanej tkanki tłuszczowej i zapobiegają zatrzymywaniu wody w organizmie.

Wymarzona sylwetka dzięki endermologii
Przewiń na górę