Wynajem pokojów na jeziorem

Wielu moich znajomych uwielbia wszelkie wypady nad wodę. Przeważnie na kierunek swoich wypraw obierają Mazury, jednak ostatnio z wielu powodów (między innymi pandemii oraz względów finansowych) coraz częściej udają się na do województwa lubuskiego, które przez wielu turystów wciąż nie jest należycie doceniane. Sama od kilkunastu lat odwiedzam Lubniewice, gdzie w niewielkim drewnianym domku nad jeziorem spędzam kilka tygodni w roku, relaksując się ciszą i spokojem.

Moje wyprawy nad lubuskie jeziora

pokoje nad jeziorem lubuskieMam wielkie szczęście, ponieważ już jako nastolatka odziedziczyłam po dalekich krewnych chatkę ulokowaną w niezwykle malowniczym i atrakcyjnym turystycznie miejscu. Mam na myśli oczywiście moje ukochane Lubniewice, do których nieustannie wracam i które na zawsze pozostaną w moim sercu. Domek, który otrzymałam w spadku, wymagał gruntownej renowacji, jednak z czystą przyjemnością wraz z mężem go odremontowałam. W 2010 r. postanowiłam na reszcie należącego do nas terenu wybudować niewielki ośrodek rekreacyjny. Od zawsze wiedziałam, że jeśli chodzi o pokoje nad jeziorem lubuskie jest wspaniałym, choć nie zawsze docenianym regionem naszego kraju. Szybko przekonałam się, że mam rację, ponieważ w wybudowanym przeze mnie obiekcie roi się od gości, a ja nie mogę narzekać na zarobki płynące z tego biznesu. W budynku mieści się wprawdzie jedynie osiem pokoi z łazienkami i aneksami kuchennymi, jednak są one oblegane niemal przez cały rok. Oczywiście na tak duże zainteresowanie klientów wpływa przede wszystkim fakt ulokowania pensjonatu w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch dużych jezior. Sama dbam ponadto o uatrakcyjnienie pobytu moich gości, proponując im liczne atrakcje. Z mojego budynku mają bezpośredni dostęp do jeziora oraz takich rozrywek jak: kajaki, żaglówki, pontony i rowery wodne. Mój mąż jest instruktorem ratownictwa WOPR. W okresie letnim pomaga w pilnowaniu porządku przy zabawach gości nad jeziorami. Oczywiście oprócz typowo wodnych atrakcji przewidujemy także inne aktywności. Proponujemy gościom korzystanie z rowerów, ścianek wspinaczkowych, zaś najmłodszym zabawę w kulkowym parku pełnym niespodzianek.

Wszystkim swoim znajomym nieustannie powtarzam, że udany wypoczynek nie musi ograniczać się do wyjazdów nad morze lub w góry. W Polsce znajdziemy wiele bardzo atrakcyjnych turystycznie miejsc. Osobiście uwielbiam spędzać czas nad jeziorami i to nie tylko tymi najsłynniejszymi znajdującymi się na Mazurach. Moje serce skradła niewielka miejscowość w województwie lubuskim. W Lubniewicach spędzam zawsze miło czas i to właśnie tam zapraszam swoich gości.

Wynajem pokojów na jeziorem
Przewiń na górę