Zakup opakowań do pizzy

Właśnie dziś otwieram swój nowy biznes. Jest nim restauracja z daniami kuchni włoskiej. Rok temu byłam na wakacjach we Włoszech i tak mi się tak spodobało, że chciałam przenieść chociaż mały zakątek Włoch do Polski. Postanowiłam, więc że otworze restauracje o ładnej nazwie Italiano. Będę serwować tutaj różnego rodzaju pasty, makarony, pizzy a nawet owoce morza. Te wszystkie potrawy tak bardzo mi smakowały, że aż zainspirowały do otworzenia właśnie takiego biznesu. Zatrudniłam nawet kucharza o włoskich korzeniach, więc nie będę miała problemu z odtworzeniem tych wszystkich smakowitych dań.

Pakowanie pizzy dla klientów

producent opakowań do pizzy kwadratowychTak sobie pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie również serwować dania na wynos, tym bardziej, że ludzie bardzo lubią takie rozwiązania. Często jest tak, że nawet nie mają czasu usiąść i porządnie zjeść ciepły posiłek. W naszej restauracji nie będą mieli najmniejszego problemu. Szukałam już nawet dostawców na jakieś opakowania i na przykład producent opakowań do pizzy kwadratowych powiedział mi, że może dostarczyć mi je od zaraz, tylko muszę podać mu ile sztuk potrzebuję. Tak więc myślę, że na sam początek nie będę się za bardzo rozkręcać i zamówię około dwudziestu takich kartonów. Pizzy zawsze miały powodzenie u klientów. Osoba wypiekająca pizzy, którego zatrudniłam będzie wypiekał różnego rodzaju pizzy. Będą dostępne z różnymi dodatkami. Na przykład z owocami morza, które wprost uwielbiam. Będą one cieplutkie i prosto z pieca. Postaram się o to, by zaraz po wyciągnięciu z pieca miały chwilę aby odpocząć a następnie będę pakować je w specjalnie zapakowane opakowania. Następnie będę je wysyłać klientom dostawą wprost do domu. Chyba, że ktoś zażyczy sobie zakupić na miejscu i zabrać na wynos. Uważam, że na pewno sobie poradzę a zyski ze sprzedaży przeznaczę na zakup jeszcze lepszych pieców i sprzętu kuchennego. Wtedy moi pracownicy będą bardzo zadowoleni i jeszcze chętniej będą chcieli gotować w mojej restauracji. Pizzy nie będą drogie. Koszt jednej będzie wynosił maksymalnie dwadzieścia złotych.

Prowadzenie restauracji naprawdę nie będzie wcale takie trudne. Z tego powodu bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na taki krok. Bardzo lubię jeść i sama w domu chętnie gotuję. Z czasem pomyślę aby w mojej restauracji było jeszcze więcej różnorodnych dań a na pewno dostawa wina prosto z Włoch sprawi, że klienci również poczują się jakby byli we Włoszech. Na taki sukces warto jest solidnie pracować. Zadowolony klient to również zadowoleni kucharze no i oczywiście rzecz jasna moja skromna osoba. Już dzisiaj będę przyjmować moich pierwszych gości.

Zakup opakowań do pizzy
Przewiń na górę